Nebankovní hypotéka


Všichni víme, že někdy s penězi je to velice složité a také náročné. Jednoduše se stanou nějaké situace, kdy se člověk dostane do finančních problémů. To potom znamená, že si nemůže koupit to, na co byl zvyklý a někdy se také stane to, že člověk si vezme nějakou půjčku nebo hypotéku a potom vůbec nemá na splátku. Řeknu vám, že potom tohle je velice smutné. Také se musím svěřit, že se mi to už také bohužel stalo. Ne tedy, že jsem skončila potom špatně, ale řeknu vám, že jsem později měla finanční problémy. S partnerem jsme si vzali hypotéku a první půlrok jsme ji potom nemohli splácet.

Bez peněz se žije těžce.

Protože partnera vyhodili z práce. Partner měl vážný úraz, ale ještě předtím dostal výpověď, takže jsme byli opravdu v koncích. Hypotéka nám ale hodně pomohla zase k tomu, že jsme si konečně mohli dovolit vlastní bydlení. Kdybychom neměli hypotéku, tak si nemůžeme vzít vlastní bydlení. My jsme neměli peníze. Nebankovní hypotéka je opravdu skvělá. Zkuste se podívat na webové stránky nebankovnihypoteka.cz. Je logické, že někdo má také strach utrácet. Máte strach, ale utrácíte? Já se vám ani nedivím. A já, když mám třeba peníze a některé mám i v záloze u sebe doma schované, tak mám strach utrácet.

Nebojte se peníze jednou přijdou.

Bojím se, že třeba jednoho dne přijdu na buben. Nebo že jednoho dne nebudu mít peníze. Mám někdy z toho také noční můry. S partnerem jsme se už několikrát pohádali, že jsme to asi přehnali, že jsme si vzali nebankovní hypotéku. Ale já sama za sebe zase říkám, že vlastně na jednu stranu jsme udělali také dobře. Máme strach, ale utrácíme. Stále mnoho lidí nám říká, že jsme opravdu blázni, že jsme si vzali nebankovní hypotéku, i když nemáme peníze anebo ani nemáme žádné peníze v záloze. Jenomže, jak člověk může vědět, že bude mít někdy peníze v záloze. My s partnerem také doufáme, že třeba jednoho dne vyhrajeme finanční hotovost.

Previous post Jak zvýšit testosteron i bez chemie
Next post Koberec na podlaze je vaší vizitkou