Kultura a motorky


Já osobně bych se bez kultury už neobešla. Mě kultura baví, jsem opravdu hodně kulturně založená žena a musím uznat, že také hodně ráda sportuji. Právě sportovní utkání beru jako nejlepší způsob, kde se seznámit. Mnoho lidí říká, že při sportu se opravdu skvěle lidé seznamují, že prý tam také můžete najít svou drahou polovičku, třeba svou budoucí manželku anebo svého budoucího manžela. Ale samozřejmě není to tak úplně jednoduché. Musíte také mít smysl pro humor. Musíte mít rádi kulturu. Jakou kulturu máte rádi vy? Máte rádi kino nebo divadlo?

Sportovní aktivity a kulturu mám ráda.

Anebo také jezdíte na nějaké sportovní srazy anebo sportovní utkání. Řeknu vám, jak jsem třeba potkala svého partnera. Svého partnera jsem potkala na motoristickém srazu, protože já občas ráda jezdím na motorce, ale jenom na lehké motorce. A svého partnera jsem tam potkala, když tam jezdil na opravdu silné motorce. Je to taková kulturní záležitost, která trvá dva dny. Tam se jednoduše sejdou milovníci motorek. Ani nemusíte vlastnit motorku, můžete klidně přijet jako spolujezdec anebo můžete přijet autem. Na této kulturní akci nemusíte být majitelem motorky.

Motoristické srazy mám moc ráda.

Jednoduše milovat motorky může i ten, kdo nemá peníze na motorku anebo se bojí na motorce jezdit anebo měl třeba na motorce nějakou vážnou nehodu a už na motorku sednout nechce. Třeba se bojí, ale motorky má rád, tak je nejlepší, když třeba půjde také na nějakou kulturní akci, která se týká motorek. A klidně si tam popovídá s lidmi, seznámí se tam s někým a podobně. Vymění si několik názorů, řeknou si pár rad a tipů anebo příběhy a lidé můžou být na sebe hodní. Může tam vzniknout mnoho přátelství, ale také samozřejmě lásky, tolik lásky, jako se stalo právě mně a mému současnému partnerovi. A jaké kulturní akce vyhledáváte vy? Hudební anebo sportovní? Někteří lidé jezdí na všechny druhy kultury, protože je to baví. 

Previous post Když chcete to nejlepší
Next post Co vše potřebujeme pro zařízení kuchyně