Svatební trendy pro rok 2024


Připravit si celou sadu od A do Z není jednoduché, protože je hodně věcí, na které je potřeba myslet. Mnoho nevěst si tak hned zpočátku dělá seznam věcí a služeb, které chtějí na svatbě využít. Vždycky se přípravy odvíjí od toho, jak velká má svatba být. Pokud půjde o svatbu s desítkami hostů, je jasné, že máte víc možností výběru místa ke konání svatby, občerstvení nebo zábavy. Co by na vaší svatbě rozhodně nemělo chybět, pokud chcete aby vaše svatba byla opravdu trendy?

květina kapradí

Velice populární jsou svatební stodoly, které vám zaručí neopakovatelnou atmosféru. Co se týče občerstvení, ideální je moderní menu doplnění o večerní raut. na něm můžete podávat cokoliv co máte rádi. Určitě zabodujete stánkem s kávou, zmrzlinou nebo s barem, kde si každý dá na co má zrovna chuť. Ideální je mít vše s obsluhou, urychlí to odbavování hostů. Aby byla ale vaše svatba opravdu krásná, je potřeba myslet hlavně na to, kde se budete brát, protože prostředí je základ. Všude se můžete cítit opravdu dobře, když budete mít okolo sebe ty správné lidi, a také když bude místo vaší svatby krásně vyzdobené.

červený eukalyptus

Vyzdobit místo pro vaši svatbu může být jednoduché, když budete vědět, co si připravit. Na internetu najdete spoustu inspirace, které bude určitě vévodit eukalyptus stabilizovaný, ale poslední dobou na svatebních fotografiích najdete i výzdobu, kde je kapradina stabilizovaná. Oba druhy rostlin jsou velice oblíbené právě na výrobu svatebních dekorací. Díky tomu že jde o stabilizované rostliny, jsou opravdu trvanlivé a neztrácí nic ze své krásy. Stabilizované květiny se dají použít do svatební kytice i na slavobránu. Můžete je použít do klopy pro ženicha, nebo do váz na stoly. Kombinovat se dají i s vašimi oblíbenými květinami a hodí se k jakékoliv barvě. Vyrobte si moderní a stylovou květinovou výzdobu pro vaši svatbu.

Previous post Moderní vybavení do bytu