Jak zvýšit testosteron i bez chemie


Testosteron tablety je výraz, který zadávají do vyhledávačů muži, kteří již alespoň něco ví o mechanismu fungování mužského těla. Testoron je v něm zapotřebí pro mnoho tělesných pochodů, mimo jiné i pro tvorbu svalové hmoty, fyzickou sílu, vitalitu a odolnost, a také pro schopnost dosáhnout pevné erekce a sexuálního spojení.

kořeny Ženšenu

Jestliže žije muž vyrovnaným životem a věnuje se své životosprávě tak, jak by měl, zpravidla má testosteronu dostatek po celý svůj aktivní život, ale v současné době do hry vstupuje stres v chronické podobě, a to je problém. Vážný problém. Vážnost problému si dokonce málokdo uvědomuje, protože zpočátku není situace tak vyhrocená, ale právě chronicita je u stresu klíčový problém.

listy Ženšenu

Chronický stres blokuje tvorbu testosteronu a udržuje v krevním oběhu zvýšenou hladinu stresových hormonů kortizolu a adrenalinu. Dochází k přetěžování nadledvinek a k situaci zvané adrenální únava. Ta se projevuje zrychlenou degradací organismu, jinými slovy, rychleji stárneme, hůře se regenerujeme, a skutečné biologické stáří mužského těla je pak ve středním věku na úrovni důchodce. Dokonce i předčasné šednutí a ztráta vlasů, tvorba vrásek a povislé pokožky souvisí s adrenální únavou, a toto bývá obvykle prvním varováním.

Chcete-li tedy zvýšit testosteron a vylepšit své zdraví přirozeným způsobem, užívejte adaptogenní bylinky, kam patří například Korejský ženšen, Maca peruánská, Eluterokok, Rozchodnice růžová, Maca peruánská nebo Kotvičník zemní. Adaptogeny udržují v těle přirozenou hormonální rovnováhu a brání výkyvům v tvorbě testosteronu, a to čistě přírodním způsobem a bez vedlejších účinků.

Užívání adaptogenů nevyžaduje lékařský předpis, i když se samozřejmě můžete s lékařem o užívání adaptogenů poradit. Bezpečnost těchto bylin je prověřeně staletími, například Tradiční čínskou medicínou nebo indickou Ájurvédou.

Previous post Práce s počítačem
Next post Nebankovní hypotéka