Jak rafinovaněji svádět svého přítele


Znáte film „Kristián“ s Oldřichem Novým, Adinou Mandlovou a Natašou Gollovou? Patří mezi filmovou klasiku z éry černobílého filmu a v jedné ze scén si tam hlavní hrdina postěžuje, jak otravný život prožívá docela obyčejný pražský úředník, který po příchodu domů, sotva obuje v předsíni domácí papuče, jeho žena už chystá v obýváku partii domina. Na domácích pantoflích a dominu není nic špatného, ale hrajete-li tuto hru večer co večer, připadáte si jako ve vězení. Chtělo by to nějaké zpestření, změnu, a té se Oldřich Nový dočkal v podobě lva salónů jménem Kristián, který alespoň touto cestou prolamoval manželskou nudu a stereotypní večery.

žena v latexu

Jestliže váš manželský život naráží na podobné překážky a nemáte zrovna zájem utrácet horentní sumy za krátká posezení v nočních podnicích, vlijte do vašeho partnerského života novou krev – oblékněte se tak, aby váš partner po příchodu domů nezatoužil po alkoholickém drinku a návštěvách kaváren, ale po vás. Nabídněte mu možnost, aby se na sex domů těšil, aby jej naplňoval spokojeností a štěstím. A začněte třeba u podvazků a silonových punčoch, anebo u kozaček na vysokém podpatku.

latexové kozačky

Proč zrovna kozačky, když máte doma teplo? Máme na mysli kozačky latexové, například Pleaser Kiss s otevřenou špičkou, v transparentním provedení, v němž ženská nožka vyniká v celé své kráse. Kozačky mohou být v délkách nad kotník, pod kolena i nad kolena, vyrábí se v různých barvách a patří k nejvíce sexy dámským botám na trhu.

A proč začít zrovna obutím? Ženské nohy totiž dovedou muže vzrušovat víc, než příliš rychlé a neohrabané svlékání typických ženských pohlavních rysů, mnohem rafinovanější svádění přichází skrze krásné dlouhé nohy a bosá chodidla v sexy obuvi, kterou pak muži v rámci milostných hrátek vyzouvají až v posteli, nebo cestou do postele (pokud tam ve svém vášnivém projevu vůbec dojdou).

Previous post Kdy využít služeb nejlepšího Barber shopu v Praze
Next post Co umíme?