Co když už nefunguje?


Náš život je ovlivněn naším zdravotním stavem víc než by si většina lidí mohla kdy myslet. Dokonce i co se týče sexu, pokud naše zdraví není 100%, žádný sex nebude. A zejména v dlouhodobých vztazích je kvalitní sex nutný, aby vztah https://wave.rozhlas.cz/vztah-na-dalku-kaslat-na-zarleni-ale-nezpohodlnet-5213670 správně fungoval. Jakmile dlouhodobě nefunguje, spousta lidí má tendence si hledat někoho bokem namísto toho, aby hledali řešení problému, před kterým stojí. Sex je důležitější než si mnoho lidí myslí, a nejde jen o uspokojení fyzických potřeb, ale jde i o psychické propojení.

vyřezaný banán

Aby mohl být sexuální život kvalitní, je především nutné, aby fungovala erekce. Pokud má muž problémy s erekcí, je jasné, že sex nebude co býval. Samozřejmě existují i praktiky bez styku, ale dlouhodobě to ani jednoho z páru bavit nebude. Proto je potřeba začít řešit příčiny problematické erekce co nejdříve. Někdy je problém v maličkosti, jindy může jít o poměrně zásadní věc.

Stres
Ve stresu je většina lidí opravdu často. Všichni pořád někam spěchají, pořád mají strach aby všechno stihli, prostě pořád něco. Strach a stres jsou ale původci mnoha nemocí, a to dokonce i rakoviny. Takže nejen že erekce bude ze stresu tatam, ale můžete si stresem přivodit daleko větší problémy.

Hormony
Mnohem častější problém je hormonální nerovnováha. Problém s erekcí mají hlavně muži okolo padesátého roku věku, a v tuto dobu začíná klesat hladina testosteronu, což je mužský pohlavní hormon, který dělá muže mužem. Pokud jeho hladina klesne hodně, muž prostě nedokáže erekce dosáhnout.

sexy pár

Protože erekce je opravdu citlivé téma, o kterém se muži velice stydí mluvit, celá řada z nich k lékaři nikdy nedojde. Návštěva lékaře je ale důležitá hlavně při dlouhodobějších problémech, protože může jít o předzvěst něčeho horšího. Občasné problémy s erekcí vyřeší úprava životního stylu, případně vhodné doplňky stravy.

Previous post Investice do zábradlí
Next post Nic neroste zbytečně